Letecké zábery z Banskej Bystrice

c
november 26th, 2012

Spolupracujeme s novým poskytovateľom leteckého snímkovania. Realizujeme letecké zábery, panoramatické zábery pre obce, dokumentovanie priemyselných zón, zábery pre realitné kancelárie a reklamné agentúry.

Letecké zábery nahrávame v HD kvalite za použitia Go Pro HD2 kamery. Používame 8osem motorový custom frame moderný diaľkovo ovládaný dron. Za pomoci kvalitných komponentov firmy mikrokopter pre stabilizáciu a riadenie letu sme schopní vytvárať unikátne a profesionálne zábery pre účely reklamy, výročné správy, podklady pre architektov, realitné agentúry, termovízne zaznamenávanie veľkých objektov.

Sme schopní vykonávať zabery vo výške 1m – 200m. Vďaka veľkosti a manévrovateľnosti sme schopní robiť zábery aj v zástavbe. Vďaka GPS pozičnému systému sa zariadenie v prípade akéhokoľvek problému autonómne vráti na miest vzletu a tým je zabezpečená bezppečnosť pre ľudí okolo.

Video zaznamenávame v HD formate 1080p 30fps, alebo 720p 60fps, záznam je možné následne zostrihať a vytvoriť prezentáciu. Fotografie ododvzdávame zákazníkom vo veľkosti 14mpix, vyretušované a upravené vo formáte *.jpeg a zároveň ako digitálny negatív vo formáte *.raw

Zatiaľ žiadne komentáre...